RoyalMedia hľadá GRAFIKA

ZOZNÁMME SA

V kuloároch sa o nás šepká, že sme fullservisová agentúra. Zaoberáme sa napríklad tlačou (vytlačíme čokoľvek, bannery, dvere, tlačenku, polepy na autá, aj na tank ak máš tank....máš tank?), sociálnymi sieťami (Myspace, ICQ, Pokec, Google+ ....), operáciou očnej rohovky (dobre toto nie je pravda, ale mohla by byť) a grafikou. A webmi. A fotom. A videom. A digitálnou reklamou. Sídlime tam kde nič nie je - na východe, v meste kde sa snúbi Cirocha a Laborec - v Humennom.

Prečo hľadáme grafika?


Pretože nám chýba grafik.Všetko to začalo jedným nemenovaným grafikom, volajme ho Robo. Robko makal, nikdy to neflákal, sem tam sa na to vyk.... Časom prišlo viac roboty, a Robko nebol ako roboty tak sme prizvali ďalšieho grafika. Chcel, aby sme ho volali Brandon (asi pozeral 90210), no my sme mu vraveli Braňo. Potom sme si ukradli kreatívca z košickej Hajky, chlapec to bol dobrý, grafiku robil ľavou zadnou, tak sme ho volali Lukáš. V živote agentúry však príde chvíľa keď klienti pribúdajú a je potrebné sa rozrásť.

Preto hľadáme grafika, ktorý bude plniť úlohu printového dizajnéra ale nebude mať problém ani s digitálnou grafikou. Ako grafik sa u nás budeš starať nie len o grafiku pre klientov ale budeš sa podieľať aj na budovaní nášho brandu. Budeš vyrábať grafiku na bannery, vizitky, letáky či aj 3D reklamné plochy. Postaráš sa aj o ilustračné fotografie či náhľady alebo mockupy.

Čo od teba očakávame?


Čo u nás nájdeš?
- v pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru (okrem Huga, k tomu sa neozývaj)
- komunikáciu so zákazníkmi
- využívanie najmodernejších nástrojov (4k monitory, urýchľovač častíc,
grafické tablety, grafické PC zostavy)
- priestor na rast a vzdelávanie
- vplyv na smerovanie firmy (to sme skopčili z refresheru)

Koho Hľadáme?
Hľadáme najmä spoľahlivého a zodpovedného človeka.
Niekoho, kto trávi veľa času za počítačom.(ale nie na prnhb)
Kreatívneho človeka, schopného pracovať v tíme mladých ľudí. (všetci totiž máme do 60-tky)
Máš rád poriadok a všetko máš pekne zorganizované.(nie ako Brandon)
Angličtina. Nemáš problém prečítať a pochopiť anglický text. (uvítame aj svahilčinu)

A čo za to?


Ako to už v tejto branchi býva, je to jedna z lepšie platených pozícii. Ponúkame ti 1200 eur na faktúru alebo 1000 eur hrubej mzdy. Ak z teba spadneme zo stoličky, nikde nie je napísané, že to nemôže byť aj viac.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám do mailu:
- referencie, ktorými by si sa rád pochválil
- prečo by si práve ty mal byť vybraný na túto pozíciu
- nejaké info o tebe, ktoré si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť (napr. aké sú tvoje záľuby)

POZOR!

Určite nám neposielaj klasické CV. Nezaujíma nás na akú strednú školu si chodil ani koľko máš najazdených km. Veríme, že aj čerstvý absolvent školy má nápady, ktoré zároveň vie aplikovať v praxi.

Do kedy máš čas?


Grafika sme začali hľadať 1. januára 2019. Prioritou je nájsť niekoho dobrého, nie hocikoho, čo najskôr. Predpokladáme, že budeme hľadať niekoľko týždňov. Keď niekeho vyberieme, bude to spomenuté na našej stránke. Kým to tam nebude, stále hľadáme.

Kam to máš poslať?


Napíš mi na

job@royalmedia.sk

Moje meno je Martin Miker a v emaile mi kľudne tykaj.


Nespĺňaš podmienky ale poznáš niekoho, kto áno? Pošli mu tento inzerát, a ak ho príjmeme na základe tvojho odporúčania, tak ani teba neminie odmena!

Naši klienti
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
cube
cube
cube
cube
cube
cube