RoyalMedia hľadá OBCHOĎÁKA

ZOZNÁMME SA

V kuloároch sa o nás šepká, že sme fullservisová agentúra. Zaoberáme sa napríklad tlačou (vytlačíme čokoľvek, bannery, dvere, tlačenku, polepy na autá, aj na tank ak máš tank....máš tank?), sociálnymi sieťami (Myspace, ICQ, Pokec, Google+ ....), operáciou očnej rohovky (dobre toto nie je pravda, ale mohla by byť) a grafikou. A webmi. A fotom. A videom. A digitálnou reklamou. Sídlime tam kde nič nie je - na východe, v meste kde sa snúbi Cirocha a Laborec - v Humennom.

Prečo hľadáme obchoďáka?


Pôvodne sme hľadali Columbovu ženu no toto je ľahšie.Ak dokážeš predať vegánovi biftek, svojím rečníckym umením ustáť obecné zastupiteľstvo v obci Fekišovce a dohovoriť mačke, aby nezhadzovala veci zo stola tak si človek, ktorého hľadáme. Ak dokážeš presvedčiť svoju babku, že už nie si hladný, slepému vysvetliť ako vyzerá žltá farba a ak sa dokážeš vykecať z nepríjemnej friendzone a dostaneš ju, tak si človek, ktorého hľadáme.

Chceme vybudovať tím profesionálnych obchodníkov, ktorí budú kvalitne reprezentovať našu spoločnosť a hlavne budú úspešne predávať naše produkty klientom.

Čo od teba očakávame?


Čo u nás nájdeš?
- v pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru (okrem Huga, k tomu sa neozývaj)
- komunikáciu so zákazníkmi
- chladničku plnú vody
- priestor na chľast rast a vzdelávanie
- vplyv na smerovanie firmy (budeš ako kompas pre našu firmu...)

Koho Hľadáme?
Príjemné vystupovanie (hádam ti to vysvetlí naša jednoduchá infografika)
Orientácia na výsledky (toto presne nevieme čo chceme, ale znelo to dobre)
Komunikatívnosť a samostatnosť (len prosím nespájať dokopy, nechceme človeka, ktorý komunikuje sám so sebou)
Schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi (najlepšie ak ťa rovno pozvú na svadbu)
Schopnosť písať na počítači a potvrdiť svoju účasť v práci elektronicky (nezabúdaj že všetko v tejto firme je tajné a všetci si tu vykáme)

A čo za to?


Ako to už v tejto branchi býva, je to jedna z lepšie platených pozícii. Ponúkame ti 600 EUR základ a 10% províziu z predaja (očakávame že tvoj predaj bude viac ako 10 000€ [t.j. viac ako 1 600€ mesačne]). Ak z teba spadneme zo stoličky, nikde nie je napísané, že to nemôže byť aj viac.

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám do mailu:
- referencie, ktorými by si sa rád pochválil
- prečo by si práve ty mal byť vybraný na túto pozíciu
- nejaké info o tebe, ktoré si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť (napr. aké sú tvoje záľuby)

POZOR!

Určite nám neposielaj klasické CV. Nezaujíma nás na akú strednú školu si chodil ani koľko máš najazdených km. Veríme, že aj čerstvý absolvent školy má nápady, ktoré zároveň vie aplikovať v praxi.

Do kedy máš čas?


Obchoďáka sme začali hľadať 10. januára 2019. Prioritou je nájsť niekoho dobrého, nie hocikoho, čo najskôr. Predpokladáme, že budeme hľadať niekoľko týždňov. Keď niekeho vyberieme, bude to spomenuté na našej stránke. Kým to tam nebude, stále hľadáme.

Kam to máš poslať?


Napíš mi na

job@royalmedia.sk

Moje meno je Martin Miker a v emaile mi kľudne tykaj.


Nespĺňaš podmienky ale poznáš niekoho, kto áno? Pošli mu tento inzerát, a ak ho príjmeme na základe tvojho odporúčania, tak ani teba neminie odmena!

Naši klienti
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
cube
cube
cube
cube
cube
cube